Příběh pacienta

Podstoupila jsem v říjnu v Praze u pana primáře MUDr. Dušana Záruby lifting obličeje a krku. Panu primářovi bych chtěla moc poděkovat, je doopravdy velký odborník a s výsledkem operace jsem velmi spokojená. Navrátil mi můj dřívější svěží vzhled.

Facelift

Facelift

Pana doktora Zárubu jsem si našla na internetu, líbily se mi fotografie před a po zákroku,  takže jsem si lépe představila, jak bych mohla vypadat. Také mi pan primář připadal jako doktor, který je opravdu odborníkem a nebála jsem se svěřit můj obličej do jeho rukou.

Další výhodou bylo také, že Ústav estetické medicíny má kliniku i v Karlových Varech, takže po operaci jsem si naplánovala odpočinek a zotavení v Karlových Varech.

Do Prahy jsem s manželem dorazila 3 dny před samotnou operací. Absolvovala několik testů a 3 dny si užívala historického centra Prahy. V samotný den operace jsem byla trochu nervózní, což je předpokládám běžné. Na klinice jsem potkala ženu, která za panem primářem přiletěla až ze Spojených států. A to už podruhé a vždy byla s výsledkem operace velmi spokojená. Takže jsem se trochu uklidnila.

Poté, co jsem se ubytovala na pokoji, mi zdravotní sestra píchla injekci … a pak si pamatuji až události, které se staly až po samotné operaci. Probudila jsem se s velkým bílým kloboukem vyrobeným z několika bandáží.

Facelift

Facelift

Na klinice jsem strávila jednu noc a ráno jsem mohla jít domů. Necítila jsem žádnou velkou bolest, spíše jsem se cítila trochu nekomfortně. Doktor mi dal prášky proti bolesti, ale žádná antibiotika. Ty jsem nutně nepotřebovala.

Třetí den od operace jsem mohla bandáž sundat a omýt si konečně hlavu. Potom jsem se mohla konečně projít na delší procházku po Praze. O další dva dny později jsem šla k doktorovi na kontrolu, který zkontroloval můj celkový zdravotní stav, stehy atd. Všechno vypadalo skvěle a já mohla odjet do Karlových Varů, kde jsem strávila zbytek dovolené.

Je mi sice přes 60, ale díky operaci se cítím jako čerstvá čtyřicátnice a také tak vypadám. Děkuji, pane doktore Zárubo, jste prostě jednička.

Facelift

Facelift